درباره آلان

درباره آلان

آلان سرزمین راهکار های حل رسانه ای است؛ ما در شرکت افق نگاران هنر پویا تحت برند سرزمین راهکار های رسانه ای آلان با استفاده از نوآوری باز، تجمیع و توسعه افقی ابزار ها تلاش می کنیم برای نیاز ها و دغدغه های رسانه ای مشتریان راهکارهای مناسب را فراهم کنیم. این راهکارها از لایه های سیاستگذاری و تدوین استراتژی رسانه ای تا لایه های عملیاتی و اجرایی نظیر تولید محتوا، گرافیک و انیمیشن، سایت و اپلیکیشن و …را شامل می شود.

مأموریت آلان

ماموریت آلان شناسایی و پاسخ دادن به مسائل رسانه است؛ ما با نیاز ها و چالش های مشتریان سر و کار داریم و از طریق تجمیع حداکثر خدمات و راهکار در کنار یکدیگر بیشترین نیاز های مشتریان را پاسخ داده و تصمیم گیری را برای مدیران ساده تر میکنیم.

چشم انداز آلان

آلان توانمند سازی سازمان ها و کسب و کارها در حوزه رسانه و فعالیت های روابط عمومی با اتکا به دانش بروز و تخصصی و همچنین تعالی برند آلان بعنوان یک تیم قابل اعتماد در بین مشتریان را بعنوان چشم انداز خود ترسیم کرده است.

مالکیت آلان

آلان به عنوان برند تجاری شرکت افق نگاران هنرپویا در سال 1398 تاسیس شد. شرکت افق نگاران هنرپویا بعنوان یکی از اولین شرکت های خلاق کشور در حوزه صنایع دیداری وشنیداری رسانه با هدف حل مسائل و چالش‌های رسانه ای سازمان ها در چهار حوزه سیاستگذاری، تولید محتوا، تحلیل داده و فناوری اطلاعات شروع به فعالیت کرده است.

ارزش های ما

 • اعتماد

  رمز موفقیت را این میدانیم که مشتریان با خاطری آسوده به ما اعتماد کنند
 • اتکاپذیری

  در تلاشیم که هرگاه به چالشی برخوردید یا نیازی داشتید، اولین کسی که به آن فکر کنید آلان باشد
 • وفاداری

  به مشتریان به دید یک شریک و دوست بلند مدت نگاه می کنیم
 • انصاف

  ما از انجام کار درست و باکیفیت لذت می‌بریم و به رضایت مشتریان بیش از بودجه آنها اعتقاد داریم
چرا آلان ؟

مزیت های آلان

image

تجمیع خدمات رسانه ای

image

در اختیار داشتن کل زنجیره تولید

image

ظرفیت تولید در حجم بالا

image

کاهش هزینه فعالیت های رسانه ای

برای دریافت اطلاعات بیشتر

با ما تماس بگیرید